Твір на тему: осінній деньТвір на тему: осінній день

Осінній день

Осінь… Навіть у самому звучанні слова відчувається якась ностальгія, смуток, печаль. Але чому ж тоді саме цю пору року мрійливі поети та композитори вважають особливою, присвячують вірші, створюють музичні твори? А тому, що осінні дні бувають різними, як з хмарним небом, дощем і холодом, так і з бабиним літом, сонячним промінням, яке прикрашає забарвлені в різні кольори дерева.

Я люблю осінь і в кожному дні цієї пори знаходжу якісь принади й чари. Коли йде дощ,
замислююсь над тим, що закінчилося літо, скоро настануть холоди, відлетять у теплі краї птахи, дерева скинуть свої розкішні шати, день стане коротшим.

А от коли день видається погожим, я люблю йти на прогулянку до парку. Тут якось по-особливому привітно зустрічає мене осінь. Свої мінорні пісні співають птахи, неначе прощаючись з нами до весни.

Дерева в красивому різнокольоровому вбранні. Особливо врочисто стоять стрункі берези, чиї жовті коси відяскравлюються в проміннях сонця. Дивишся на них і не натішишся, так і хочеться скласти вірша. Та й кожне дерево вбране якось по-особливому, не схоже на інші.

Ідеш тихою ходою, а тобі під ноги злітають листочки. Збираєш їх і милуєшся, а коли підніметься легенький вітерець, дерева листопадово посипають нас листям і цим подихом осені ми милуємось з відчуттям врочистості.

А ще мені завжди хочеться зануритись у купу опалого листя і отримати від цього неабияке задоволення.

Свої останні візерунки дарує нам бабине літо і ці візерунки заслуговують на увагу, наче створив їх професійний художник. Як можна не милуватись цією красою?
А ще радують око осінні квіти: жоржини, айстри, чорнобривці. Пахощі від них особливі, не зрівняні з літніми. Наче прощаючись з теплим погожим днем вони віддають нам частиночку себе.

О цій порі року якась особлива енергетика, яка манить до себе, .навіває інколи сум, але частіш за все вражає приємними миттєвостями, які не всі помічають і відчувають. Кудись поспішаючи, зупиніться на мить осіннього погожого дня і огляніться навколо. Ви будете приємно вражені навколишньою красою, що нам дарує осінь.


Схожі твори

  • Твір на тему: дієслово Ще давним давно жили в українській мові дієслова, і постійно однин з одним сварилися, бо вони не знали, як їм писатися з часткою "не". Вони дуже часто […]
  • Твір на тему: добрі справи Добро... Саме на ньому основується все, що є на світі. Це сила, яка спроможня руйнувати найміцніші перепони, перемагати зло, розтоплювати жорстокі серця […]
  • Твір на тему: мандри гуллівера Гуллівер - головний персонаж цього оповідання. Він був народжений в сім'ї бідного вельможі. У віці чотирнадцяти років він поступається до Кембріджського […]
  • Твір на тему: мені однаково чи буду Чим читач уважніше вчитується у вірш Тараса Шевченка "Мені однаково чи буд", тим яскравіше перед очима вимальовується постать поета як пророка нашої […]
  • Твір на тему: не судилось Твір на тему: не судилось Дуже часто можна почути про те, що комусь не судилося стати актором, співаком, високим і так далі. Звичайно, всі люди […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *