Твір на тему: музикаТвір на тему: музика

Чи є щось краще музики?

Кожна людина різниться з іншою, вони мають різну зовнішність, роботу, почуття та захоплення. Є чимало людей, які захоплюються музикою.
У кожної людини різний смак, деякі полюбляють сучасну музики, деякі – класичну, деякі – танцювальну. Буває й таке, що людина одразу слухає музику різних жанрів.

Якщо говорити про мене, то я віддаю свою перевагу різним типам музики. Це у прямому сенсі залежить від мого настрою. Протягом дня настрій змінюється, що міняє мій смак в області музики. Музика – це вагома частина мого життя. Завдяки музиці мій настрій може змінитися. Я дуже задоволений, коли слухаю свої улюблені музичні хіти.

Коли мені сумно, я включаю повільну та спокійну мелодію. Закриваючи очі, я мрію про відпустку десь далеко від рідного дому. Невідчутно поганий настрій змінюється на гарний, мені здається, що я відправився у подорож разом з вітром. Я впевнений, що люди, які захоплюються музикою, підтримали б мене у цьому питанні.

Якщо у мене веселий настрій, тоді я віддаю перевагу швидкій танцювальній сучасній музиці. Мені подобаються співаки як українські, так і російські й іноземні. Зовсім недавно я почав слухати пісні італійських та французьких співаків.

Сьогодні є багато молодих співаків, які одержують перемоги в конкурсах, а також стають першими у всіх хіт-парадах. Вони насправді популярні серед молодих людей. Але потрібно сказати й про те, що не всі їх пісні мені до вподоби, тому що вони не мають ніякого сенсу.
Також мені подобається танцювальна ритмічна музика. А бувають і такі моменти, коли мені дуже хочеться послухати класичну музику.

Я вважаю, що слухати музику – це гарне занятті. В моєму житті музиці відведено значне місце. Музика насправді об’єднує людей, що допомагає ім знайти спільну мову та розуміти друг друга.


Схожі твори

  • Твір на тему: дієслово Ще давним давно жили в українській мові дієслова, і постійно однин з одним сварилися, бо вони не знали, як їм писатися з часткою "не". Вони дуже часто […]
  • Твір на тему: добрі справи Добро... Саме на ньому основується все, що є на світі. Це сила, яка спроможня руйнувати найміцніші перепони, перемагати зло, розтоплювати жорстокі серця […]
  • Твір на тему: мандри гуллівера Гуллівер - головний персонаж цього оповідання. Він був народжений в сім'ї бідного вельможі. У віці чотирнадцяти років він поступається до Кембріджського […]
  • Твір на тему: мені однаково чи буду Чим читач уважніше вчитується у вірш Тараса Шевченка "Мені однаково чи буд", тим яскравіше перед очима вимальовується постать поета як пророка нашої […]
  • Твір на тему: не судилось Твір на тему: не судилось Дуже часто можна почути про те, що комусь не судилося стати актором, співаком, високим і так далі. Звичайно, всі люди […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *