Твір на тему: мудрістьТвір на тему: мудрість

ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ – МУДРІСТЬ?
З чого тут можна почати? Найчастіше, в нашій свідомості мудрість асоціюється з кількістю знань. Мовляв знає багато, значить мудрий. Але, щось не так у цьому висловлюванні, як думаєте. Той, хто багато знає, швидше за все «розумний» або «начитаний», або «освічений», але ніяк не мудрий.

Добре, підійдемо з іншого боку. Мудрий це той, у кого великий досвід, і там побував, і це бачив, і це знає. І тут не все складається. Таких людей називають радше «досвідченими», «бувалими», «пожівшімі», але, знову не обов’язково мудрими.
Одна і та ж інформація, для однієї людини всього лише чергова порція слів, а для іншого – важливий ключик для розуміння того, що відбувається. Скільки людей, стільки й варіантів.

Але є одна річ, через яку неможливо пройти по дорозі до мудрості. Це те саме вміння розуміти закони, за якими відбуваються процеси навколо людини. Це, свого роду, правила дорожнього руху, без цього знання дуже складно рухатися по життєвій дорозі.

Мало знати, бачити і відчувати. Треба ще й розуміти те, за якими правилами і законами відбуваються ті, чи інші події та взаємодії в цьому світі.
Навчити мудрості практично неможливо, цього можна тільки навчитися. Скільки б людині не надходило інформації, зробити якісний перехід зі стану РОЗУМНИЙ в стан МУДРИЙ він може тільки самостійно, в цьому-то і вся принадність того, що відбувається.
Це і є перші кроки до МУДРОСТІ. Перші кроки в якісному зростанні, в тому, щоб той обсяг знань, який в кожному з нас присутній і постійно наростає, можна було ПРАВИЛЬНО застосовувати на практиці, в своєму звичайному житті.

І все це, в підсумку, дає людині розуміння того, що він не один в цьому світі, того, що будь-яке наше дію і вчинок впливають на інших людей, на інші події навколо нас. І все це необхідно знати і враховувати в своїх діях не на рівні заборон і табу, а на рівні РОЗУМІННЯ.


Схожі твори

  • Твір на тему: дієслово Ще давним давно жили в українській мові дієслова, і постійно однин з одним сварилися, бо вони не знали, як їм писатися з часткою "не". Вони дуже часто […]
  • Твір на тему: добрі справи Добро... Саме на ньому основується все, що є на світі. Це сила, яка спроможня руйнувати найміцніші перепони, перемагати зло, розтоплювати жорстокі серця […]
  • Твір на тему: мандри гуллівера Гуллівер - головний персонаж цього оповідання. Він був народжений в сім'ї бідного вельможі. У віці чотирнадцяти років він поступається до Кембріджського […]
  • Твір на тему: мені однаково чи буду Чим читач уважніше вчитується у вірш Тараса Шевченка "Мені однаково чи буд", тим яскравіше перед очима вимальовується постать поета як пророка нашої […]
  • Твір на тему: не судилось Твір на тему: не судилось Дуже часто можна почути про те, що комусь не судилося стати актором, співаком, високим і так далі. Звичайно, всі люди […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *