Твір на тему: людинаТвір на тему: людина

Людина

Мабуть кожен хоч раз замислювався над тим, хто така людина? Якщо вірить філософам та вченим, людина відрізняється від інших істот тим, що має мозок, вміє мислити та відчувати. Але чи кожен сьогодні може назвати себе справжньою людиною з великої літери?

Нажаль багато хто в погоні за славою та багатством забуває що таке бути справжньою людиною і навіть не старається відповідати цьому статусу. Саме це робить наш світ більш жорстоким і менш привабливим, саме з-за цього виникають війни та інші біді, саме це впливає на навколишнє середовище, а саме, його винищення.

Хто ж така людина?
В першу чергу це особистість, індивідуальність і таємниця. Людина, яка пам’ятає ким вона є знає заповіді Божі та опирається на них, приймаючи важливі рішення. Справжня особистість не знає егоїзму, має віру та можливість не тільки мислити, а й творити. Вона поважає всіх та все, що її оточує, навчає цьому інших та перевертає світ.

Людина береже свою країну, не зраджує її, не тікає з неї в пошуках кращого життя, адже знає, вона створена для того, щоб змінити щось на краще саме там, де знаходиться. Добре ж бо тільки там, де нікого нема.

Людина береже життя інших, розуміючи, що відповідає не тільки за себе та свою родину, а й за тих чоловік, які опинились в тяжких життєвих обставинах. Тільки справжня душа, яких досить мало, протягне руку тому, хто дійсно втратив себе та тоне в своїй болі і почуттях.

Людина знає, що виховувати себе треба завжди, щоб ставати кращою та подавати гарний приклад своїм дітям. Адже лише від дорослої та розумної особистості буде залежати, яким виросте наступне покоління та як воно вплине на світ.

А ще, людина вміє бути другом, надійним, вірним, справедливим. Вміє цінувати тих, хто поруч, не зраджувати їх і бажати їм лише кращого. Справжня людина не вміє заздрити, вона впевнена, що кожен має те на що заслуговує, те заради чого він працює, те, заради чого він живе.

Так, бути особистістю це не проста задача, це важке діло, можливо в чомусь навіть тягар, який треба вміти пронести на протязі всього життя, не піддаючись спокусам. Але той, хто має силу всередині себе і чесно розмовляє зі своєю совістю, отримує найбільшу винагороду – статус Людини.


Схожі твори

  • Твір на тему: дієслово Ще давним давно жили в українській мові дієслова, і постійно однин з одним сварилися, бо вони не знали, як їм писатися з часткою "не". Вони дуже часто […]
  • Твір на тему: добрі справи Добро... Саме на ньому основується все, що є на світі. Це сила, яка спроможня руйнувати найміцніші перепони, перемагати зло, розтоплювати жорстокі серця […]
  • Твір на тему: мандри гуллівера Гуллівер - головний персонаж цього оповідання. Він був народжений в сім'ї бідного вельможі. У віці чотирнадцяти років він поступається до Кембріджського […]
  • Твір на тему: мені однаково чи буду Чим читач уважніше вчитується у вірш Тараса Шевченка "Мені однаково чи буд", тим яскравіше перед очима вимальовується постать поета як пророка нашої […]
  • Твір на тему: не судилось Твір на тему: не судилось Дуже часто можна почути про те, що комусь не судилося стати актором, співаком, високим і так далі. Звичайно, всі люди […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *