Здається, звичайнісіньке слово коли, чотири літери. Несе воно різноманітний зміст. Може надавати реченню питальної інтонації, може вказувати на його стверджувальність. На превеликий жаль, в житті бувають такі моменти, що просто хочеться кричати від якихось втрат та розчарувань. От саме тоді, людина може занадто часто ставити питання собі, оточуючим, небесам, коли ж скінчиться темна смуга, а на противагу їй прийде світла, просякнута щастям.
Без простого, на перший погляд, навіть беземоційного слова, ми не змогли б зрозуміти багатьох речей. Кохані люди розлучаються. Так склалися обставини. Але вона обіцяє, що обов’язково дочекається милого серцю чоловіка. Тільки треба сказати, коли ж він скінчить справи та повернеться. Невідомість лякає. Їй обов’язково потрібна чітка відповідь.
Для жінки, яка чекає дитину, слово коли стає, ніби, настільною книгою. Адже вона вже так очікує перших рухів малюка, першої зустрічі. Для будь-якої мами, що має малесеньку дитинку, тих самих коли буде занадто багато. Перший зуб, нові уміння та навички, кроки, зроблені самостійно, на все це хочеться отримати відповідь якомога швидше. Коли?
Діти дорослішають, з хлопчиків та дівчаток перетворюються на чоловіків та жінок. І от вже у них в голові кружляють думки, пошуки відповідей. Коли вона чи він відповість взаємністю? Чи прийде такий час? А коли ж, нарешті, на роботі, начальство зрозуміє, що вже прийшов час підвищити по кар’єрним сходам саме вас, адже вже стільки напрацьовано. Прийшла осінь, зима. Багатьох хвилює запитання, коли настане тепло, швидше б літо. Але це неправильна позиція.
Потрібно насолоджуватися кожним днем, а не підганяти майбутнє. Звичайні побутові питання також допомагають вирішити просте коли. О котрій годині якийсь із членів сім’ї повернеться додому, коли син чи донька прийдуть зі школи. Глобальне питання, яке хвилює багатьох в цьому світі, коли вже люди перестануть ворогувати? Коли нарешті скрізь на землі запанує мир?