Твір на тему: грошіТвір на тему: гроші

Що таке гроші? Гроші – це міра вартості будь-якого товару або будь-якої послуги. Дехто називає дію купівлі-продажу, як спосіб обміну.
До появи грошей, такими як вони є зараз, люди використовували черепашки, камені, перли, шкури, худобу, сіль, мед. У кожній країні були свої еквіваленти.

Поступово грошима став метал – бронза, залізо, мідь, золото, срібло. Як і раніше в кожній країні свої гроші – євро, долари, рублі, гривні, лати, динари, песо та інше. Грошима можна вважати товар або послугу, якщо її приймуть за оплату.
В даний час багато людей, які працюють в інтернеті і отримують гроші. Тому зараз популярні електронні гроші з електронними гаманцями.
А на що здатна людина заради грошей? На все! І навіть на вбивство. Скільки невинних і беззахисних людей загинуло від рук хуліганів, п’яниць. І ціна деяких життів зовсім невелика сума.

А що не можна купити за гроші? Здоров’я! Можна полегшити біль найдорожчими препаратами, але вилікувати хворобу, від якої ще не винайшли ліки – не можна. Багато відомих і імениті людей пішли з життя, маючи на своїх рахунках значні суми.
На гроші неможна купити безсмертя, вічну молодість. Тільки за гроші можна зробити пластичну операцію, яка тільки зовні омолодить, але організм залишається в колишньому стані і в колишньому віці. Можна купити найдорожчі чи не дуже омолоджуючи засоби. Але як би ти не намагався бути молодим, скільки б грошей не вкладав в свою красу, а час бере своє.

Азарт з багатих людей робить бідними. У гонитві за легкими грошима, такими наприклад, як покер або рулетка, люди програють свої статки, які хтось заробив важкою працею, кому-то вони дісталися легко, залишаючись ні з чим.
За гроші не купиш кохання. Скільки нерівних шлюбів укладено через гроші. Де шлюби укладаються не за коханням, де дуже впадає в очі вікова різниця.


Схожі твори

  • Твір на тему: дієслово Ще давним давно жили в українській мові дієслова, і постійно однин з одним сварилися, бо вони не знали, як їм писатися з часткою "не". Вони дуже часто […]
  • Твір на тему: добрі справи Добро... Саме на ньому основується все, що є на світі. Це сила, яка спроможня руйнувати найміцніші перепони, перемагати зло, розтоплювати жорстокі серця […]
  • Твір на тему: мандри гуллівера Гуллівер - головний персонаж цього оповідання. Він був народжений в сім'ї бідного вельможі. У віці чотирнадцяти років він поступається до Кембріджського […]
  • Твір на тему: мені однаково чи буду Чим читач уважніше вчитується у вірш Тараса Шевченка "Мені однаково чи буд", тим яскравіше перед очима вимальовується постать поета як пророка нашої […]
  • Твір на тему: не судилось Твір на тему: не судилось Дуже часто можна почути про те, що комусь не судилося стати актором, співаком, високим і так далі. Звичайно, всі люди […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *