Твір на тему: добро це простоТвір на тему: добро це просто

Люди звикли всьому нав’язувати ярлики. Ділити світ на чорне та біле, добре та зле. Але ж що воно все таке? Що означає «добро»?
Часом ми самі ускладнюємо, заплутуємо, затуманює картину світу, а потім скаржимося, що світ неможливо зрозуміти. Або вигадуємо досить абсурдні пояснення щодо подій чи явищ у нашому ж вигаданому світі. І як результат маємо повну невідповідність реальності.

Одним із прикладів сучасного формування уявлення про світ є заплутування думок про справжнє добро, і взагалі про поняття добро. Людство висуває такі вимоги до добрих вчинків:
1. Добро потрібно робити тихо, так щоб ніхто не бачив. А ось якщо напоказ, з галасом і саморекламою – це добро несправжнє і його краще б і не було.
2. Справжнє добро – тільки те, що діється безкорисливо. Якщо ж людина хоче отримати за своє добро якусь вигоду, то це і не добро зовсім.
3. Добро – це такі справи, які зовсім не торкаються злості, але ж згадаємо історію. Під час війни люди вбивали один одного, але чи можна назвати тих, хто захищав свою землю злими?

Але навіщо такі складні вимоги? Навіщо все так ділити. Адже добро – це просто. І знаєте хто зможете дати найправильнішу відповідь на питання, що означає добро? Діти. Вони скажуть, що добро – це легко. І не потрібні ніякі шаблони.
Сьогодні, коли світ став жорстоким і злим – творити добро значно легше!
Бо саме ми можемо допомогти людині, яка потрапила в скрутне положення. А не покладати надії на когось іншого. Саме ми відповідаємо за свої вчинки і те, що коїться навкруги нас.

Допомагати нужденним, втішати засмучених і просто дарувати свою любов іншим людям, позбавленим її – це просто дивовижне щастя! Це ні з чим не порівнянне відчуття, коли ти бачиш сльози і одночасно, – радість, в очах людини, якій робиш добро!


Схожі твори

  • Твір на тему: айвенго Твір на тему: Айвенго У романі Вальтера Скотта «Айвенго» дія відбувається в останні роки правління Річарда Левине Серце. Автор брав за основу свого […]
  • Твір на тему: українські пісні Українські пісні – це багатство нашого минулого козацького народу. Частиною духовної пісні, яка не залишає ні в горі, ні в щасті – це наша рідні […]
  • Твір на тему: до радості Якщо у нього все є для хорошого життя і духовної досконалості. Чогось хорошого вчить; радість від молитви; радість від того, що Ви допомогли іншій […]
  • Твір на тему: мартин боруля Твір на тему: Мартин Боруля Відомо що І.К.Карий в п'єсу Мартин Боруля, переніс тяготи власного життя і історію батька, з його бажанням стати […]
  • Твір на тему: кохання Кохання. Серед усіх світових див кохання та людина займають перші місця.Якщо спитати людину,чи згодна вона усе життя прожити без такого чарівного почуття […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *