Чи існують лицарі сьогодні
У художній літературі багато сюжетів присвячених лицарству. У образі лицарів представлені хоробрі, відважні та вихованні чоловіки. Вони сприймаються як герої, справжні чоловіки та приклад. Та чи є місце лицарству в наш час?
Звісно, що зараз є клуби, де реконструюють лицарські турніри, але мова про інше. Сучасний лицар – це та людина, яка є високоморальною, освіченою, вихованою та чуйною. Чи міг би середньовічний лицар не допомогти донести сумки бабусі або не поступитися місцем літній люди? Гадаю, що ні. Тому на мою думку, сьогодні лицарство проявляється в більш буденних, але від цього, не менш важливих вчинках.
Якщо лицар ототожнюється лише з силою та військовою вправність, то це невірна думка. Так, необхідно мати гарну форму, займатись спортом та вправами – це сприяє здоров’ю та силі. Але вміння володіти словом, вирішувати проблеми шляхом розмови – це також показник сили та могутності людини.
Освіченість досягаються шляхом опанування знань в школі, читанням книжок та головне аналізом отриманої інформації. Лицар 21 століття може вправно працювати з найкрутішим гаджетом та декларувати вірші минулого століття. Така людина стовідсотково матиме популярність та повагу серед свого оточення як гарний приклад для наслідування.
Важливою складовою є відношення лицарства до жінок. У середньовіччі суперники могли боротися за жінку зброєю, але зараз необхідно робити вчинки, бути відданим та підтримувати в складних ситуаціях. Необхідно поважати старість та допомагати хворим.
Отже я вважаю, що сьогоденні є місце лицарству. Більш того, це необхідно, якщо хлопець бажає бути поважною та популярною людиною у своєму оточенні.